Знайди значення вираз! в по д! ях 48+47 - (39+18) =

+4
Ответы (2)
  1. 5 января, 17:16
    0
    48 + 47 - (39 + 18) = 38

    1) 39 + 18 = 57

    2) 48 + 47 = 95

    3) 95 - 57 = 38

    Ответ: 38.
  2. 5 января, 17:54
    0
    39+18 = 57

    48+47=95

    95-57=38