Знайди значення вираз! в по д! ях 52 - (28+26-49) =

+5
Ответы (2)
  1. 21 ноября, 16:24
    0
    1) 28+26=54

    2) 54-49=5

    3) 52-5=47
  2. 21 ноября, 17:25
    0
    1) 28+26-49=5

    2) 52-5=47