Знайди значення виразу:

| - 7,3 | + (-6,7) - (-7,7/10) - | - 7,7 |

| 2,75 | - (-1,5/6) + (-3,5/8) + (-5,7/12)

+2
Ответы (1)
  1. 23 октября, 03:26
    0
    | - 7,3 | + (-6,7) - (-7,7/10) - | - 7,7 | = 7,3 - 6,7 + 0,77 - 7,7 = - 6,33

    | 2,75 | - (-1,5/6) + (-3,5/8) + (-5,7/12) = 2,75 + 0,25 - 0,4375 - 0,475 = 2,0875