8.6*4.3-14 * (-1.3) + (-4.3) * (-8)

+4
Ответы (1)
  1. 13 марта, 14:57
    0
    1) 8.6*4 3=36.98

    2) 14 * (-1,3) = - 18,2

    3) - 4.3 * (-8) = 34,4

    4) 36.98 - (-18,2) = 55.18

    5) 55.18+34.4=89.58