Реши уравнение 15 а-2 а-а=1.2

+5
Ответы (2)
  1. 3 мая, 18:41
    0
    12a=1,2; a=1,2/12=0,1. Ответ: a=0,1.
  2. 3 мая, 19:43
    0
    15 а-2 а-а=1.2

    12a=1,2|:12

    a=0,1