Знайди значення виразу:

2,5:1,3/4 * (4,2-3,5) * (4/7*4/7)

+5
Ответы (1)
  1. 14 июля, 21:15
    0
    1) 4,2 - 3,5 = 0,7 = 7/10

    2) 4/7 • 4/7 = 16/49

    3) 2,5 : 1 3/4 = 5/2 : 7/4 = 10/7

    4) 10/7 • 7/10 = 1

    5) 1 • 16/49 = 16/49

    Ответ 16/49