Решите 18 * (1/9) ^2-20*1/9

+3
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 22:53
    0
    18 * (1/9) ² - 20*1/9=1/9 (18*1/9-20) = 1/9 (2-20) = 1/9 * (-18) = - 2