22 : x=2, x*2=24, (17 - 14) * y=33

+2
Ответы (1)
  1. 22 июня, 16:15
    0
    1.

    22:х=2

    х=11

    22:11=2

    2=2

    2. x*2=24

    24:2

    х=12

    12*2=24

    24=24

    3. (17 - 14) * y=33

    33: (17-14)

    х=11

    (17 - 14) * 11=33

    33=33