Поривняй 85 99-14=.43+24 66=78-53 26 = 49+1 50=

+1
Ответы (1)
  1. 7 марта, 17:17
    0
    85 99-14=8585

    43+24 66=2509

    78-53 26 = - 5248

    49+1 50=199