Побудуй квадрат зи стороною 3 см и прямокутник довжиною 4 см и шириною 2 см. поривняй их периметри.

+5
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 02:19
    0
    P квадрата = 3+3+3+3=12 см или 3 * 4 = 12 см

    P прямоугольника = (4+2) * 2 = 12 см