32980 / (250+235) + 27 * (5625+7319) - 349555=

+2
Ответы (2)
  1. 13 июня, 07:33
    0
    32980: (250+235) + 27 * (5625+7319) - 349555

    1) 250+235=485

    2) 32980:485=68

    3) 68+27=95

    4) 5625+7319=12944

    5) 95*12944=1229680

    6) 1229680-349555=880125
  2. 13 июня, 09:33
    0
    32980 / (250+235) + 27 * (5625+7319) - 349555 = 1