5+59074+36896*2+561-6543378

+1
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 05:59
    0
    1) 36896·2=73792

    2) 5+59074=59079

    3) 59079+73792=132871

    4) 132871+561=133432

    5) 133432-6543378 = - 6409946