номер 6 игрик: 7=6 36 - игрик=18

+5
Ответы (2)
  1. 31 января, 23:19
    0
    У: 7=6

    у=6*7

    у=42

    36-у=18

    -у=18-36

    -у=-18

    у=18
  2. 1 февраля, 00:59
    0
    У: 7=6

    у=7*6

    у=4

    42:7=6

    36-у=18

    у=36-18

    у=18

    36-18=18