A мен 8-дин кобейтиндиси, мундагы a=2,3,4.

+3
Ответы (1)
  1. 21 июля, 12:08
    0
    А*8=2*8=16

    а=2

    а*8=3*8=24

    а=3

    а*8=4*8=32

    а=4