1) 638399) 65*83949+776493*838:738395 2) 74994*995+88201:7494092

+3
Ответы (1)
  1. 23 августа, 20:51
    0
    1) 63839965*83949+776493*838:738395

    5.359301e12 + 650 701 134:738395=

    5.359301e12+881,237189=

    5.359301e12

    2) 74994*995+88201:7494092=

    74 619 030+0,0117694=

    74 619 030