129 * 50=? 234*400=? 27*8000=?

+1
Ответы (2)
  1. 11 июля, 03:01
    0
    129 * 50 = 6450

    234 * 400 = 93600

    27 * 8000 = 216000
  2. 11 июля, 03:38
    0
    129*50=6450

    234*400=93600

    27*8000=216000