1) 1/10+9/10=

2) 81/100*9/10=

3) 3/10+57/100=

4) 1 - 37/100=

+1
Ответы (1)
  1. 30 мая, 03:54
    0
    1) = 1

    2) = 0,729 = 729/1000

    3) = 60/100 или 6/10

    4) = 63/100