100000 - (10725:275-24102:618) 650*140

+4
Ответы (1)
  1. 14 сентября, 04:37
    0
    1) 10725:275=39

    2) 24102:618=39

    3) 39-39=0

    4) 0·650=0

    5) 0·140=0

    6) 100000-0=100000