296,2-2,7*6,6+6:0,15

+2
Ответы (1)
  1. 29 июня, 12:34
    0
    296,2-2,7*6,6+6:0,15=318,38

    1) 2,7*6,6=17,82

    2) 6:0,15=40

    3) 296,2-17,82=278,38

    4) 278,38+40=318,38