1700:500

23000:6000

2200:70

100:600

150:20

290:70

+5
Ответы (2)
  1. 21 апреля, 23:54
    0
    1700:500=17:5=3,4

    23000:6000=23:6=3 5/6

    2200:70=220:7 = 31 3/7

    100:600=1/6

    150:20=15:2=7,5

    290:70=29:7=4 1/7
  2. 22 апреля, 02:26
    0
    1700 / 500=3,4=3 2/5

    23000 / 6000=23/6=3 5/6

    2200/70=220/7=31 3/7

    100/600=1/6

    150/20=15/2=7,5=7 1/2

    290/70=29/7=4 1/7