1) + 323 + (+323) ;

2) (-43) + (-957) ;

3) - 296 + 704;

+4
Ответы (2)
  1. 26 мая, 18:19
    0
    +323 + (323) = 646

    (-43) + (957) = - 1000

    -296+704=408
  2. 26 мая, 19:21
    0
    1) 323+323=646

    2) - 43-957 = - 1400

    3) - 296+704=408