Помогите (276318:903) * (10000-8492) - 61448

+5
Ответы (1)
  1. 4 июня, 04:30
    +1
    1) 276318:903=306

    2) 10000-8492=1508

    3) 1508*306=461448

    4) 461448 - 61448=400000