20 + 8 р - р в квадрате = 0

+4
Ответы (1)
  1. 24 ноября, 22:39
    +1
    Р²-8 р-20=0

    Д = 64-4 * (-20) = 144

    х1 = (8+12) / 2=10

    х2 = (8-12) / 2 = - 2

    Ответ - 2; 10