Вычисли. 81:81*9*37, (39-39) * 100+36:6, (6*10-48) : 2

+5
Ответы (1)
  1. 30 марта, 06:30
    0
    1) 1*9*37=333

    2) 1*100+6=106

    3) (60-48) : 2=23:2=11