5.6 * (4+1.8) - 3 1/4*1.8

+2
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 19:54
    0
    1) 4+1,8=5,8

    2) 5.6x5.8=32,48

    3) 31/4=7,75

    4) 7,75x1,8=13,95

    5) 32,48-13,95=18,53