233-47+89

983-253+112

492-257+689

200-29+900

+3
Ответы (2)
  1. 5 марта, 11:21
    0
    233-47+89=275

    983-253+112=842

    492-257+689=724

    200-29+900=1071
  2. 5 марта, 14:01
    0
    233-47+89 = 275

    983-253+112=842

    492-257+689=924

    200-29+900=1071