3 7/100; 9 1/100; 16 302/1000; 27 18/1000; 42 6/1000; 77 315/10000

+2
Ответы (1)
  1. 4 мая, 05:21
    0
    307/100=3.07

    901/100=9.01

    16302/1000=16.302

    27018/1000=27.018

    42006/1000=42.006

    770315/10000=77.0315