Решить уравнение.

/ - это дроби

Задание:

(15/36+у) - 14/36=22/36

+4
Ответы (1)
  1. 4 января, 12:33
    0
    15/36+у-14/36=22/36 15/36-14/36+у=22/36 1/36+у=22/36 у=22/36-1/36 у=21/36=7/12 ну вроде так