5000*20827+27*562+58*50=

+1
Ответы (1)
  1. 18 января, 10:30
    0
    5000*20827+27*562+58*50=

    1) 5000*20827=104135000

    2) 27*562=15174

    3) 58*50=2900

    4) 104135000+15174=104150174

    5) 104150174+2900=104153074