1000+5000+100+5000+1+5000-5000-50000=

+4
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 06:03
    0
    1 000 + 5 000 + 100 + 5 000 + 1 + 5 000 - 5 000 - 50 000 = - 38 899

    1) 1 000 + 5 000 = 6 000

    2) 6 000 + 100 = 6 100

    3) 6 100 + 5 000 = 11 100

    4) 11 100 + 1 = 11 101

    5) 11 101 + 5 000 = 16 101

    6) 16 101 - 5 000 = 11 101

    7) 11 101 - 50 000 = - 38 899