100 - (56+19-34) + 81:9*4=?

+2
Ответы (1)
  1. 12 марта, 10:08
    0
    100 - (56+19-34) + 81:9*4

    1.56+19=75

    2.75-34=41

    3.81/9=9

    4.9*4=36

    5.100-41=59

    6.59+36=95