Вычисли: 17 * 5*2,25*33*4,20*29*5,2*50*67

+1
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 10:21
    0
    17*5*2=170

    25*33*4=3300

    20*29*5=2900

    2*50*67=6700