Разложить на множители 5 у6 минус у4+2 у3

+5
Ответы (2)
  1. 29 июня, 03:11
    0
    5y^6-y^4+2y^3=y^3 (5y^3-y+2)
  2. 29 июня, 04:57
    0
    5 У6-У4+2 У³=У³ (5 У³-У+2)