10329838+500-2134+ф+123238=?

+5
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 11:31
    0
    10329838+500-2134+ф+123238=10451442+ф

    1) 10329838+500=10330338

    2) 10330338-2134=10328204

    3) 10328204+123238=10451442

    4) 10451442+ф