Дроби (3/14+5/7) : 13/28

+2
Ответы (1)
  1. 6 марта, 06:23
    0
    (3/14+5/7) : 13/28 = (3/14 + 10/14) : 13/28 = 13/14 : 13/28 = 13/14 * 28/13 = 2