161350 - (307*526-11592:56) : 25=

+1
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 14:38
    0
    1) 307*526=161482

    2) 11592:56=207

    3) 161482-207=161275

    4) 161350-161275=75

    5) 75:25=3