1,067+2,933x (33,67+54,789:13)

+1
Ответы (1)
  1. 31 мая, 12:28
    0
    1,067+2,933 * (33,67+54,789/13) = 1,067+2,933 * (33,67+4,21) = 1,067+2,933*37,88=1,067+111,10=112,167