У = 25 было 13 у+244+24 у-67

+1
Ответы (2)
  1. 10 мая, 16:38
    0
    Если у = 25, то 13 у+244+24 у-67 = 13*25 + 244+24*25-67 = 325+244+600-67 = 569 + 600-67 = 1169-67=1102
  2. 10 мая, 16:53
    0
    13 у+244+24 у-67 при y = 25

    (13 • 25) + 244 + (24 • 25) - 67 = (325 + 244) + (600 - 67) = 569 + 533 = 1102

    Ответ: 1102