1. √54*√3/√8

2. √96*√2/√75

3. √0,128*√0,008/1,6

+3
Ответы (1)
  1. 10 августа, 19:11
    0
    1. √54*√3/√8=4,5

    2. √96*√2/√75=1,6

    3. √0,128*√0,008/1,6=0,02