98,3224 - (x+45,8798) = 32,126

+4
Ответы (1)
  1. 5 августа, 13:14
    0
    98,3224 - (x+45,8798) = 32,126

    x+45,8798 = 98,3224 - 32,126

    x+45,8798 = 66,1964

    x = 66,1964 - 45,8798

    x = 20,3166