14,38 - 7,581 + 6,003 - 2,8503 = ?

+2
Ответы (1)
  1. 23 мая, 09:55
    0
    1) 14,38-7,581=6,799

    2) 6,799+6,003=12,802

    3) 12,802-2,8503=9,9517