100 + (298,879-398,9872) * 37,28=?

+3
Ответы (1)
  1. 6 октября, 20:49
    0
    1) 298,879-398,9872=-100,1082

    2) - 100,1082*37,28=-3732,033696

    3) - 3732,033696+100=-3632,033696