15347 - ((9492+9358) * 12+63*5) : 15=

+2
Ответы (1)
  1. 21 июля, 03:34
    0
    9492+9358=18850

    18850*12=226200

    63*5=315

    226200+315=226515

    226515/15=15101

    15347-15101=246