56+114/19 = 96/48 = 369/485 = 828/2 = 2275/7 = 5000/1000 = 38000/100 = х+24 7=1630 х-182=256 900009 ... 90009 93584 ... 93594

+5
Ответы (1)
  1. 14 марта, 06:58
    0
    56+114/19=62

    96/48=2

    828/2=414

    2275/7=325

    5000/1000=5

    38000/100=380

    х+247=1630

    х=1630-247

    х=1383

    х-182=256

    х=256+182

    х=438