0,7 (-10) в кубе-4 (-10) в квадрате-63

+5
Ответы (2)
  1. 16 ноября, 02:29
    0
    0,7 * (-10) ³ - 4 * (-10) ² - 63 =

    = 0,7 * (-1000) - 4*100 - 63 =

    = - 700 - 400 - 63 = - (700 + 400 + 63) =

    = - 1163
  2. 16 ноября, 02:39
    0
    0,7 * (-10) ³-4 * (-10) ²-63=0,7 * (-1000) - 4*100-63=-700-400-63=-1163