Tg^2 x-tg x+1=0

Помогите решить.

+3
Ответы (1)
  1. 16 июля, 14:09
    0
    Tg² x - tg x + 1=0

    tg x = z

    z²-z+1=0, D=1-4=-3

    Uravnenie ne imeet rešenie v R.