Решите уравнение - 7 - (12,7 - 13,1)

(Нужно само решение)

+3
Ответы (2)
  1. 2 апреля, 10:04
    0
    1) 12,7-13,1=-0,4;

    2) - 7 - (-0,4) = - 6,6;

    Ответ:-6,6.
  2. 2 апреля, 10:31
    0
    -7 - (12,7 - 13,1) = - 7-12.7+13.1=-19.7+13.1=-6.6