2) (-5 3/5) * (-1 4/21) =

3) 22,23: (-0,9) =

4) - 28,98: (-14) =

+2
Ответы (1)
  1. 21 июня, 01:57
    0
    2) (-5 3/5) * (-1 4/21) = 28/5*25/21=20/3=6 2/3

    3) 22,23: (-0,9) = - 24,7

    4) - 28,98: (-14) = 2,07