Решите уравнение: а) x-2=0 б) x+4=0 в) 100+x=0 г) x-5=6 д) x+2=5 е) x-11=-7 ж) 12+x=17 з) x+7=7

+5
Ответы (1)
  1. 12 июня, 19:41
    0
    А) х-2=0

    х=0

    б) ?

    в) ?

    г) х-5=6

    Х=5+6

    Х=11

    д) х+2=5

    Х=5-2

    Х=3

    е) х-11=7

    Х=11+7

    Х=18

    Ж) 12+х=17

    Х=17-12

    Х=5

    з) х+7=7

    Х=0