43+51 98-76

71-48 43+19

32+63 85-76

36+59 100-86

+1
Ответы (1)
  1. 31 мая, 16:02
    0
    43+51=94 98-76=22

    71-48=23 43+19=62

    32+63=95 85-76=9

    36+59=95 100-86=14